Basen pilnie poszukiwany

Ogólnopolskie badania jednoznacznie pokazują, że przy wyborze miejsca noclegowego, zwracamy uwagę na dostępną infrastrukturę SPA. Istotne jest, aby w ośrodku, w którym chcemy wypocząć znajdował się basen czy sauna.

Hotel Dwór Elizy w Długopolu-Zdroju oferuje fantastyczne doznania w strefie SPA, na które składa się klimatyczny basen, sauna sucha i parowa, a także kompleksowe usługi rehabilitacyjne i kosmetyczne.

Basen jest bardzo przytulny, a woda w nim pięknie kontrastuje się z przeszkloną częścią obiektu. Klimat podkreślają stonowane światła i żywa zieleń. Infrastrukturę uzupełniają dysze masujące i natryski.

Na życzenie gości Dwór Elizy organizuje rozgrzewające rytuały saunowe, podczas których doznania potęgowane są degustacją zmrożonych owoców oraz wmasowywanie w rozgrzane ciało chłodnego balsamu. Przykładowe masaże:

Masaż całego ciała FitoSpa

Luksusowy masaż relaksujący, który rozluźnia i regeneruje. Dzięki bogactwu zawartych w oleju rokitnikowym witamin C i E, które spowalniają proces starzenia i przyśpieszają regenerację, skóra pozostaje odżywiona, rozświetlona i elastyczna. Delikatny aromat werbeny działa odprężająco.

Bollywoodzki sen

Rytuał wygładzający skórę. Dalekowschodnia wyprawa do krainy naturalnych składników i relaksu. Rozpoczyna się wygładzającym i oczyszczającym ciało solnym peelingiem. W stan błogiego relaksu wprowadza kąpiel w kapsule kosmetycznej SPA oraz następujące po niej wmasowanie masła shea. Dzięki bogactwu zawartych w maśle witamin A, E i F skóra pozostaje dobrze nawilżona i pokryta lipidowym filmem. Komórki naskórka wzmacniają się, czego efektem jest uelastycznienie skóry.

W klimatycznych wnętrzach obiektu udostępniono również salę fitness, wyposażoną w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu uzyskacie wymarzoną kondycję.

Basen, sauny oraz sala fitness dla gości hotelowych są bezpłatne.

Czytajcie także o innej atrakcji Hotelu Dwór Eliza, jakim bez wątpienia jest Kolacja w ciemnościach

Hotel Dwór Elizy

ul. Zdrojowa 22
57-520 Długopole Zdrój

Tel: +48 74 8120840
Email: recepcja@dwor-elizy.com

www.dwor-elizy.pl