Zima w Jeżowej Wodzie

Zima w górach! Czy może być coś piękniejszego? Zimowe marzenia o odpoczynku stają się rzeczywistością w Jeżowej Wodzie.

Tor tubingowy

Dla entuzjastów śniegu stworzyliśmy prawdziwy raj zabaw! Tarzaj się w miękkim puchu, buduj igloo, czy rozpocznij bitwę na śnieżki. Nasz teren jest zróżnicowany, więc polecamy zabranie ze sobą sanek. Jeśli jednak zapomnisz, nie ma problemu – mamy specjalny tor tubingowy, na którym można zjeżdżać na specjalnych pontonach!

Przeszklone SPA

W przerwie od śnieżnych szaleństw odwiedź nasze SPA, gdzie otoczeni mrozem zanurzysz się w błogim relaksie jacuzzi i saun. Zimowy pejzaż za oknami dopełni Twoje doznania, tworząc niezapomnianą atmosferę spokoju i ukojenia. Jeśli wolisz aktywność na świeżym powietrzu, czekają na Ciebie malownicze szlaki turystyczne. Odkryj urok zimowej wędrówki, gdzie każdy krok prowadzi do nowych, zachwycających pejzaży.

Palmiarnia i egzotyczne zwierzęta

A gdy mróz zacznie doskwierać, zajrzyj do naszej Palmiarni, w której napijesz się gorącej kawy w otoczeniu tropikalnych roślin i egzotycznych zwierząt. Odkryj z nami magię zimy i poznaj nasz Ośrodek Wypoczynkowy Jeżowa Woda. Palmiarnia i SPA. Zarezerwuj nocleg i ciesz się zimowym urokiem gór!

Więcej informacji o Jeżowej Wodzie znajdziecie w naszym artykule.