Zacne foldery z rabatem na nocleg

Wydane z początkiem września foldery Zacnego Nocowania rozchodzą się, jak przysłowiowe, ciepłe bułeczki. Ich posiadacze otrzymują nie tylko namiary na ciekawe miejsca noclegowe (sprawdzone przez nasz zespół), ale również są szczęśliwymi posiadaczami 5% rabatu.

Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się, jak się uporamy z czterema dużymi kartonami, w których znajdowało się 10000 folderów. W sumie niecałe pięćdziesiąt kilogramów kolorowych folderów, pięknie pachnących farbą drukarską.

Dzisiaj zastanawiamy się nad dodrukiem lub kolejną serią folderów, gdyż zainteresowanie tego typu reklamą przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.

Cieszymy się, że turyści przychodzą do naszych partnerów biznesowych z folderami. Radujemy się, gdy dostajemy zdjęcia folderów z takich miast, jak Poznań, Olsztyn, Gdańsk, Płock czy Tychy. Miło nam, gdy dostajemy wiadomość typu – gdzie mogę dostać folder, czy jest możliwość wysyłki?

Oczywiście wysyłamy foldery. Wystarczy do nas napisać. Jedni wykorzystują je indywidualnie, inni traktują, jako prezent.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że możemy pokazywać ciekawe miejsca noclegowe i promować wyjątkowych właścicieli. Bo, to ludzie tworzą miejsca, nie mury i dachy.

Gdybyście byli zainteresowani folderami, to piszcie do nas poprzez Messenger lub e-mail: zacnenocowanie@gmail.com