Wioska Indiańska w Sudetach

W sercu Ziemi Kłodzkiej, w miejscowości Stary Waliszów, obok Bystrzycy Kłodzkiej, powstała wyjątkowa Wioska Indiańska. To miejsce, które jest pełne zabawy, gdzie rozbrzmiewa śmiech i rodzą się niezapomniane wspomnienia. Tam nikt nie zazna nudy, ani dziecko ani dorosły.

Odwiedzają nas różne grupy, takie jak wycieczki, kolonie, półkolonie. Można u nas zorganizować wyjątkowe urodziny, pikniki rodzinne, ogniska, spotkania klasowe czy imprezy integracyjne.
Olga Zdyb – Wioska Indiańska HOWGH

Cztery godziny w świecie Indian

Zajęcia trwają do 4 godzin i są skonstruowane tak, aby angażować wszystkich uczestników. Wioska Indiańska jest wstanie przyjąć grupy od kilkunastu do ponad 160 osób. Zabawy prowadzone są przez wykwalifikowanego animatora i skupiają się na konkurencjach i grach zespołowych, głównie o charakterze ruchowym, ale nie brakuje chwil relaksu w trakcie gier statycznych.

Podczas naszych zajęć nie tylko świetnie się bawimy, ale także uczymy się o zwyczajach i kulturze Indian. Kontakt z otaczającą przyrodą oraz tematyka związana ze światem zwierząt i roślin fascynują zarówno małych, jak i dużych odkrywców. Nasi goście są ciągle zajęci, podejmując kolejne wyzwania i sprawności. Olga Zdyb – Wioska Indiańska HOWGH

Pióra, bębny i zwierzęta

Wśród różnorodnych wyzwań, które są dostosowane do wieku i warunków pogodowych, znajdują się takie aktywności jak tworzenie plemienia, zdobywanie piór, próby siły, wytrzymałości, granie na bębnach w tipi, poszukiwanie roślin na łące, wizyty u owiec, kóz, królików – aby lepiej poznać ich zwyczaje, wyścigi, rzuty do celu, wspólne wykonywanie amuletów, nadawanie imion, tor sensoryczny, próby gibkości.

Dla młodzieży powyżej 10 lat i dorosłych przygotowaliśmy specjalną atrakcję: Archery Tag, rodzaj gry- walki łuczniczej, jednak bezpieczny i niemal bezbolesny. Strzela się strzałami zakończonymi gąbką.

Oferta indywidualna

W okresie wakacyjnym oferta klienci indywidualni mają do wyboru zajęcia w środy, czwartki i soboty w godzinach 10:00, 13:00 oraz 16:00. Program trwa 2 godziny i obejmuje takie atrakcje jak: tor przeszkód, gra na bębnach w tipi, strzelanie z łuku, odwiedziny u zwierząt, dmuchaniec. W tym czasie można skorzystać z rozpalonego ogniska.

Wioska Indiańska HOWGH

Stare Waliszowo 42

57-500 Bystrzyca Kłodzka

Tel. 516 861 777

wioska.howgh@gmail.com

www.howgh.com.pl

Wioska Indiańska mieści się w Starym Waliszowie, ale jesteśmy gotowi dostarczyć zabawę również w inne miejsca, takie jak hotele, restauracje czy domy, na różnorakie okazje. Posiadamy także dmuchańca z pięknymi indiańskimi wzorami.

Olga Zdyb – Wioska Indiańska HOWGH