Siedlisko na Winnicy – podsumowanie 2022

Siedlisko na Winnicy, to nic innego, jak przepiękny dom zatopiony w rozległym ogrodzie, gdzie króluje przyroda. Szczególne względy ma tutaj jednak winorośl i powstające z niej wina.

Moim największym szczęściem w życiu jest to, że często otaczają mnie fantastyczne osoby. I tak stało się również w 2022 roku, bo poznałam fantastycznego, zawsze pomocnego pana Mirka z Zacnego Nocowania. Tak panie Mirku…to dzięki panu m.in. moje Siedlisko na Winnicy otoczone jest wspaniałymi gośćmi, którzy nadają siedlisku duszę. Dziękuję.

Podsumowując rok 2022, nie znalazłam drastycznych minusów, poza śladami psich pazurów na roletach. Chyba, że brak czasu, bo nigdy się nie nudzę.

U nas na siedlisku zawsze coś się dzieje… Noc świętojańska, Winobranie, Święto Wina. Oczywiście w otoczeniu wspaniałych ludzi.

Jeśli jednak znajdą się jakieś minusy (może o nich już zapomniałam) trzeba jedynie jak najszybciej wyciągnąć wnioski.

Rok 2022 był dla mnie bardzo szczęśliwym rokiem, który zakończyłam swoimi równymi, okrągłymi urodzinami. Taka chwila zdarza się tylko raz !!!

I w tym właśnie roku (niewiele wcześniej przed moimi urodzinami, nieświadomie) pan Mirek zrobił mi olbrzymią niespodziankę. Dzięki niemu padło parę ciekawych dla Siedliska na Winnicy propozycji. Co prawda nie mogłam z nich wtedy skorzystać (z różnych przyczyn), ale poczułam się bardzo wyjątkowo. I znowu dziękuję za to panie Mirku.

Dlatego….. co może być bardziej wymarzonego i najważniejszego w roku 2023? Pewnie będzie to dla mnie niespodzianką? Co można sobie jeszcze lepszego wymarzyć? Nie wiem.

Być może to z czego nie skorzystałam w roku 2022.

Więcej informacji o Siedlisku na Winnicy znajdziecie na naszej stronie