Powrót gratis z Kolejami Dolnośląskimi

Właśnie wystartowały ferie zimowe w województwach: dolnośląskim, opolskim, mazowieckim i zachodniopomorskim. Koleje Dolnośląskie przygotowały ofertę biletową – powrót gratis.

Zwiedzasz – zyskujesz

W ramach oferty można kupić bilet jednorazowy „tam i powrót” w cenie biletu „tam”. Aby zrealizować bezpłatny powrót tego samego dnia podróżny okazuje bilet na przejazd wraz z potwierdzeniem uczestnictwa w wydarzeniu lub wizycie w obiekcie lub instytucji, z którą współpracują Koleje Dolnośląskie.

Promocja dotyczy wszystkich połączeń Kolei Dolnośląskich (za wyłączeniem „Pociągu do Kultury” oraz połączeń specjalnych) do stacji wskazanej w karcie informacyjnej wydarzenia (karty informacyjne dla obowiązujących wydarzeń publikowane pod regulaminem oferty „Powrót Gratis”).  Bilety promocyjne nie są honorowane przez innych przewoźników.

Dla kogo promocja?

Z promocji mogą skorzystać również uprawnieni do korzystania z ulg ustawowych (np. uczniowie, studenci). Promocji nie łączy się z innymi ofertami (np. „Taryfą Aglomeracyjną”) ani ulgami handlowymi (np. ofertą „Senior 60+”).

Sprzedaż biletów:

  • w Biurach Obsługi Klienta i kasach biletowych Kolei Dolnośląskich,
  • w pociągach i autobusach Kolei Dolnośląskich,
  • w kasach biletowych POLREGIO.

UWAGA! Na bilecie musi być wyraźnie zaznaczona oferta „POWRÓT GRATIS”, w innym przypadku zakupiony bilet będzie wyłączony z promocji.

Wzór biletu powrót gratis.

Stara Kopalnia w Wałbrzychu

Zacznij przygodę od niezapomnianych historii i tajemnic pięknej kopalni z przewodnikami, którzy wprowadzą cię w życie górników. Skorzystaj z oferty “Powrót gratis”, jadąc i wracając z Wałbrzycha Kolejami Dolnośląskimi!

Więcej o Starej Kopalni pisaliśmy w naszym tekście