Koniec z 666 na Hel

Wczoraj PKS Gdynia poinformował w swoich mediach społecznościowych, że kończy z trzema szóstkami i stawia na numer bardziej neutralny. Aczkolwiek i tutaj znajdą się tacy, którzy powiedzą, że to promowanie seksu oralnego w układzie matematycznym. Tak czy siak, kończy się pewna era na linii Karwia – Hel.

Informacja PKS Gdynia

PKS Gdynia wywraca, internauci krytykują

W tym roku ostatnią 6 wywracamy do góry nogami! – czytamy we wpisie przewoźnika na Facebooku. Internauci nie pozostawiają suchej nitki na tym pomyśle, przypominając, że numer 666 przyciągał turystów z całego świata. Zresztą zobaczcie sami:

  • Była to reklama na cały świat. O linii 666 na Hel niejednokrotnie czytałem na zagranicznych stronach, czy grupach na Facebooku. Jestem przekonany, że byli turyści, którzy pewnie dojechaliby szybciej pociągiem, ale dla hecy pojechali autobusem 666. Nie wiem, czy ten numer to był przypadek, czy celowy zabieg marketingowy, ale na pewno przyciągał uwagę (Pan Krzysztof)
  • Szkoda specjalnie jeździłem żeby zdjęcia porobić. Powodzenia. (Pan Marcin)
  • To była legendarna linia! Memy o niej były! (Pani Monika)
Autobus linii 666

Polityczne gierki?

Wśród dziennikarzy rozgorzała dyskusja, czy to sprawka skrajnej prawicy, pewnego kwartalnika o profilu konserwatywnym, a może żołnierzy spod ołtarza, którzy maszerują w każdą pierwszą sobotę po polskich miastach. Nie nasza to rola, a tym bardziej papugowanie. Są inne formy docierania do rzetelnych informacji, z których skorzystamy i w odpowiednim czasie opublikujemy na łamach www.zacnenocowanie.com.pl. Nie zakładamy z góry, że to sprawa polityczna i religijna, aczkolwiek smutno byłoby skrojenia kolejnej linii z numerem 666. A taką właśnie jest oznaczenie kolejowe pomiędzy Sosnowiec Maczki – Jaworzno Szczakowa JSC.

Rozkład jazdy linii 666 z 2008 roku