Myśli

#Zacneprzemyślenia, dn. 11 stycznia 2022 r.

Człowiek jest stworzony do podróżowania. Nasze życie to podróż. Rodzimy się z pustą walizką, umieramy z pełną. Jej zawartość, to suma naszych podróży. Idźcie przez życie z głową w chmurach, podziwiajcie świat bliski i daleki. Zbierajcie do walizki piękne chwile i miejsca. Nikt za Was tego nie zrobi. Każdy ma swoją walizkę.

#Zacneprzemyślenia, dn. 14 stycznia 2022 r.

Podróże mają to do siebie, że pamiętamy je do końca życia. O pieniądzach, zakupach i prezentach często zapominamy. Tylko od nas samych zależy, co wybierzemy. My stawiamy na piękne wspomnienia.

#Zacneprzemyślenia, dn. 18 stycznia 2022 r.

Marzymy o podróżach odległych, gdy pod nosem mamy perły. Skupiamy się na rzeczach wielkich. Patrzymy przez pryzmat wyreżyserowanego świata w telewizji. A przecież jest tyle piękna dookoła nas, na wyciągnięcie ręki i bez pilota. Zmień optykę, weź lupę, dostrzeżesz znacznie więcej, znajdziesz perły.

Zbiór myśli, których centralnym punktem są podróże i ludzka egzystencja. Subiektywny przekaz oparty o żonglerkę lingwistyczną. Wszystko to polane Absynthem.

#Zacneprzemyślenia, dn. 04 luty 2022 r.

W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, że czujemy się bezradni, stajemy w środku gęstego lasu i nie wiemy, w którą stronę iść. Pamiętajmy jednak o tym, że kompasem naszego życia jest przyroda, a podróże, nawet te najtrudniejsze, hartują nasze ciało i umysł.

#Zacneprzemyślenia, dn. 14 luty 2022 r.

Miłość to całoroczna podróż na tarczy zegara, w rytmie czterech pór roku, w promieniach słońca i mroku księżyca. To nie jeden dzień w kartce kalendarza. Miłość nie jest akcyjna. Podróżujcie cały rok. Póki macie siły i jesteście razem.